Struktura organizacyjna

Dyrekcja
Anna Paleczek-Szumlas
p.o. dyrektora
dyrektor@galeria.czest.pl  
___________________________________________
Główny Księgowy/Dział Księgowości
Katarzyna Ulfik
kulfik@galeria.czest.pl
___________________________________________
Sekretariat
Magdalena Makowska-Grzyb (zastępstwo: Malwina Sławińska)
info@galeria.czest.pl
___________________________________________
Dział Realizacji Wystaw i Edukacji Plastycznej
Barbara Szyc – kierownik
bszyc@galeria.czest.pl

dr Barbara Major
st. specjalista ds. programowo-promocyjnych
bmajor@galeria.czest.pl
___________________________________________
Dział Montażu Wystaw i Utrzymania Obiektu
Tomasz Man – kierownik
tman@galeria.czest.pl
__________________________________________
Dział Teleinformacji, Ochrony Danych Osobowych i Marketingu
Szymon Grzyb – kierownik
sgrzyb@galeria.czest.pl 

Joanna Matyja
st. specjalista ds. marketingu
jmatyja@galeria.czest.pl 

Agnieszka Forkasiewicz
specjalista ds. projektowania graficznego
aforkasiewicz@galeria.czest.pl 

Robert Jodłowski
st. specjalista ds. kontaktów z mediami
rjodlowski@galeria.czest.pl 
___________________________________________

Ośrodek Kultury Filmowej
Iwona Kwincińska – kierownik
ikwincinska@okf.czest.pl

Małgorzata Stasikowska-Lis
st. specjalista ds. progrmowych
mstasikowska-lis@okf.czest.pl

Artur Lecybil
specjalista ds. edukacji filmowej
alecybil@okf.czest.pl
__________________________________________
Operatorzy kinowi
Franciszek Gaweł
Piotr Łebek
___________________________________________
Opiekunowie wystaw
Rafał Cierpiał
Krzysztof Cechowicz
___________________________________________
Kasa
Izabela Kępa 
Agnieszka Wójcicka
Jakub Przymęcki
___________________________________________
Stanowisko
specjalista ds. budowlanych oraz pozyskiwania funduszy zewnętrznych
Zbigniew Jurgielewicz

Wytworzył: Dyrektor (4 czerwca 2008)
Opublikował: Joanna Matyja (4 czerwca 2008, 08:48:39)

Ostatnia zmiana: Joanna Matyja (14 stycznia 2019, 10:55:59)
Zmieniono: aktualizacja stanowisk pracy

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2344

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij